HAKKIMIZDA

Armida Rent A Car Lefkoşa merkez ofisi başta olmak üzere Ercan Hava Limanı ofisiyle de Araç kiralama hizmeti sunmaktadır. Uzun yıllara dayanan otomotiv sektöründeki hizmetine yenisini ekleyen firmamız araç kiralama hizmetine de çok hızlı bir giriş yapmıştır. Tecrübe ve deneyim ile profesyonelliği bir arada sürdüren ekibimizin ilk hedefi müşteri memnuniyetidir.

Son model araçlar ve ekonomik fiyatlarla size hizmet sunan firmamız profesyonel araç kiralama sürecinde KKTC’de önder bir kuruluştur. Sürekli yenilik ve dinamiklik ruhuyla çalışan ekibimiz 7/24 hizmet sunmaktadır. Armida Rent A Car web sitemizdeki tüm bilgiler sürekli güncellenmektedir. Gerçekleştireceğiniz ön rezervasyon talebiniz sonrası müşteri temsilcilerimiz size geri dönüş yapacaktır. Sosyal medya aracılığı ile kolayca bize ulaşabilirsiniz. En son model araçlarımız ile güvenli bir yolculuk sağlamanız için ve ekonomik araç kiralama ayrıcalığını yaşamak için bizi tercih edebilirsiniz.

MİSYONUMUZ

Güvenli ve ekonomik araç kiralama şirketi olup müşterilerimizin kısa veya uzun süreli araç kiralama ihtiyaçlarına tüm toplumsal değerleri göz önünde bulundurarak hizmet vermekteyiz. Araç kiralarken tüm beklentilerinize cevap verecek olan, sürekli kendini geliştiren, güvenilir bir araç kiralama şirketiyiz.

VİZYONUMUZ

Tüm ülke sınırları içerisinde müşteri memnuniyetini sağlayacak her türlü ayrıntıyı önceden hesaplıyoruz. Tüm hizmetlerimizi bu doğrultuda vermeye odaklanmış olup, öncelik sizin hakkettiğiniz konfor ve kaliteyi aynı anda yaşamanızdır. Güvenli ve huzurlu seyahatler yaşamanız en önemli vizyonumuzdur.

Hakkımızda
whatsapp