1. SAİT DEMİRAĞAÇ

  Hafta sonu Kıbrıs tatilimde Armida araç kiralamayı tercih ettim ve hiç pişman değilim. Gerçekten çok ilgili bir kadroya sahipler havaalanından alıp tekrar oraya bıraktılar. Araçlar gayet temiz ve konforlu kıbrıs araç kiralama sektöründe bence övülmeyi hak ediyorlar.

 2. Michael Longbottom

  I was on weekly vacation in Cyprus with my family and needed a comfy car for the week. I heard about Armida rent a car through a friend and gave it a try. I am very pleased with handling, quickness and the accuracy of the service. I would highly recommend to my other friends coming to Cyprus soon about the company too.

 3. Simon Coulter

  Renting the car was very easy and quick. The car was very new and clean when we got it. Overall me and my wife are very satisfied and would use the same company again on our next visit.

 4. Murat Yağyakar

  4 Günlük Kıbrıs gezisinde araç kiralama işini Armida ile gerçekleştirdim. Araçlar çok şık ve oldukça temiz, aynı zamanda korkmadan trafikte rahat hareket edebilirsiniz.. Kesinlikle Kıbrıs Araba Kiralama firması olarak Armida'yı öneriyorum.

 5. Şükran Tahrancılar

  Araçlar gerçekten çok yeniler ve hiç zorlanmadan rahatlıkla kullanabiliyorum. Birde araçların bakımlı olması benim için en önemlisidir. Armida Renta A Car bence bu işi hakkıyla yapan firmalar arasında.

 6. Halit Akçaçayoğlu

  Kıbrıs'a her geldiğimde özenle seçtiğim araba kiralama firması. Aynı zamanda ekonomik ve araçların bakımlı olması benim için ekstra kolaylık.

  1. Armida Rent A Car

   Güzel yorumunuz için çok teşekkürler Halit bey kıbrıs araç kiralama firması olarak bizi tercih ettiğiniz için ayrıca  teşekkürler.

Sizde Yazın...


whatsapp